به وب سایت آموزش مجازی موسیقی خوش آمدید

      

برای استفاده از امکانات آموزشی سایت ابتدا باید از قسمت {ورود/عضویت در سایت} در سایت ما عضو شوید. این عضویت برای استفاده از امکـــــانات سایت می باشد. مطالب راهنمای موجود در سایت را به دقت مطالعه کنید و برای طرح سؤالات خود از قسمت تماس با ما با مدیر سایت در تماس باشید.


 راهنمای استفاده از ویدئوهای آموزشی آموزش ویولن آموزش ویولون آموزش ویولن آموزش ویولون

برای استفاده از ویدئوهای آموزشی همانگونه که در بالا ذکر شد ابتدا باید عضـــو سایت شوید. سپس از قسمت جدیدترین ویدئوهای آموزشی (در پایین همین صفحه) می توانید به این آموزش ها دسترسی پیدا کنید. برای دانلود این آموزش ها باید ابتدا هزینه آن را پرداخت کرده، سپس فـرم مربوطه را پر کنید تا لینک دانلود آموزش به ایمیـل و موبـایل شما ارسـال شود. همچنین برای آگـاهی از عنـاوین ویدئـوهای آموزشی

می توانید از منوی کاربران و گزینه عناوین ویدئوهای آموزشی استفاده کنید. همچنین برای دسترسی به ویدئوهای آموزشی قدیمی تر می توانید از قسمت {آرشیـــــــو ویدئوهای آموزشی} استفاده نمائید.

با توجه به حجم بالای دانلود کاربران جهت مواجه نشدن با خطاهای ســـرور حداکثر تا 12 ساعت پس از پرداخت مبــلغ و تکمیــل فرم، فایل را دانلود نمایید. همچنین درخواستهای بعد از ساعت 23 (یازده شب) فردای آن روز ارســـال میشود. زمان ارســـال لینک دانلود نیز بر حسب ترافیــک سایت و میزان خریدهای

کاربران و هنرجویان عزیز از پنج دقیـقه تا یک ساعـت می باشد. این لینـک ها به ترتیب الــویت خرید برای خریداران ارســال میشود.

کاربران گرامی توجه داشته باشند که کلیه آموزشها دارای نت نوشته شده نیســـت و بصورت بیــانی می باشد و لذا نت هایی که بصورت نوشته شده موجــــود است را می توانند از منوی کاربران و قسمت دانلود، دانلود نمایند.

کلیه کاربران عزیز دقت نمایند اطلاع رســــانی های سایت و همـــچنین لیــنک های دانلـــــود ویدئوهای آموزشی که از طریق ایمیل برایشان ارسال میگردد برای عزیزانی که ایمیل گوگل (Gmail) دارند ممکن است به Spam ایمیل آنها ارسال می شود و باید Spam ایمیل خود را نیز چک نمایند.

آموزش مجازی موسیقی