به وب سایت آموزش مجازی موسیقی خوش آمدید

                                                            

راهنمای استفاده از سایت

آموزش ویولن آموزش ویولون آموزش ویولن آموزش ویولون

برای استفاده از امکانات سایت ابتدا از قسمت (ورود/عضویت در سایت) در سایت عضـــو شوید. قسمت (جدیدترین ویدئوهای آموزشی) آخرین ویدئوهای آموزشی ضبط شده است. برای دسترسی به ویدئوهای آموزشی قدیمی تر به قسمت (آرشیو ویدئوهای آموزشی) مراجعه کنید.

برای خــرید ویدئوهای آموزشی ابتدا هزینــــه مربوط به آن آمــوزش را واریــــز کــرده، سپس فـــرم همــان

آموزش را طبق موارد خواسته شده پر نمائید تا اطلاعــات خرید شما ارسال گردد. لیــنک دانلود بر حسب ترافیک سایت در بازه زمانی پنج دقیقه الی یک ساعت به شماره موبایل و ایمیل وارد شده در فرم ارسال می گردد. پر نکردن فرم مربوط به آموزش تا ســه روز پس از واریز وجه به معنی انصراف از خرید است و به همین دلیل مبلغ واریزی به حساب شما برگردانده می شود.

لینک های دانلود مربوط به هر آموزش هــر دوازده ساعت یکبار تغییــــر می کند، لذا بعد از دریـــافت لینک فایل های آموزشی را دانلود کنید.

لینک دانلود خریدهای بعد از ساعت 22 (ده شب) فردای آن روز ارسال میشود.

کاربران و هنرجویان عزیـز دقت نمایند که همــه آموزش ها دارای نت نوشتــه شده نیــست و در ویدئوهای آموزشی، کلیه نت ها و تحریرها بصورت گفتاری بیان می شود. نت های نوشته شده موجود را می توانید

از قسمت (منوی کاربران) و گزینه (دانلود) بصورت رایگان دانلود کنید.

لینک های دانلود و اطلاع رسانی های سایت که از طریق ایمیــل ارســال میشود ممــکن است به Spam ایمیل کاربران ارسال گردد، لذا علاوه بر Inbox ایمیل خود، قسمت Spam را نیز چک نمائید.

آموزش مجازی موسیقی